Praca w Itprojekt

W naszym zespole pracują specjaliści IT ds. sprzedaży, przetargów, presalesi, kierownicy projektu i logistycy. Chcesz rozwijać swoje kompetencje w jednym z tych obszarów?

Wyślij swoją aplikację

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie Account Managera w przygotowaniu poprawnej oferty przetargowej, umiejętne interpretowanie zapisów dokumentacji przetargowej, współpracę z działem handlowym, dostawcami, inżynierami presales przy weryfikacji specyfikacji technicznej i doborze sprzętu zgodnego z OPZ. Osoba będzie współpracować z największymi producentami w branży IT, z klientami i producentami, a jej celem będzie przygotowanie i składanie ofert zgodnych ze specyfikacją i warunkami opisanymi w SIWZ, a następnie procedowanie złożonych projektów od strony formalnej, we współpracy z działem realizacji / logistyki.

Oczekiwania

  • minimum roczne doświadczenie w przygotowywaniu ofert
  • znajomość zasad postępowań publicznych i ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • zaangażowanie, chęć rozwoju osobistego i budowania kariery w branży IT
  • pozytywna i dynamiczna osobowość
  • umiejętność komunikacji i dobrej współpracy w zespole
  • umiejętności komunikacyjne oraz szybki i efektywny sposób pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu i dyspozycyjność
  • skuteczność w działaniu i samodzielność
  • biegła znajomość wybranego języka obcego w mowie i piśmie: język angielski lub niemiecki
  • intuicyjna i szybka obsługa komputera, dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych i edytorów tekstu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • udział w referencyjnych, dużych i ciekawych projektach informatycznych
  • nabycie umiejętności i doświadczenia w pracy w sektorze publicznym
  • wynagrodzenie i dodatkową atrakcyjną prowizję od realizowanych projektów
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w kierunku Account Managera odpowiedzialnego za relacje z kluczowymi klientami sektora publicznego.
  • elastyczne środowisko pracy, sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi zawodowemu i osobistemu,
  • stacjonarne wsparcie działu handlowego i Presales
  • uczestnictwo w szkoleniach i wydarzeniach branżowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Aplikuję

Specjalista ds. Serwisu

Obowiązki

  • obsługa zgłoszeń serwisowych
  • techniczna analiza awarii
  • kwalifikowanie zgłoszeń do realizacji
  • współpraca z dostawcami i serwisantami w terenie
  • rozliczanie zleceń serwisowych
  • dbałość o dobre relacje z klientami
  • nadzór nad dokumentacją techniczną

Oczekiwania

  • wykształcenie informatyczne (lub ostatni rok studiów)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dbałość o detale i systematyczność
  • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy
  • zainteresowanie obszarem IT i nowymi technologiami
  • znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientami
  • czynne prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie i wiedza w zakresie rozwiązań storage, wirtualizacji, konsolidacji, bezpieczeństwa, backupu, data center, sieci SAN, archiwizacji, zarządzania danymi, znajomość rynku dystrybutorów i producentów IT.

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy
  • forma umowy (UoZ, UoD, B2B)
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami IT dostępnymi na rynku
  • udział w innowacyjnych projektach
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole

Aplikuję

Asystent ds. Sprzedaży

Obowiązki

  • kontakt telefonicznych z wybraną listą klientów
  • weryfikacja informacji dot. potrzeb klientów
  • uzupełnianie informacji o kontrahentach w systemie CRM
  • współpraca z działem handlowym i technicznym
  • tworzenie prostych ofert

Oczekiwania

  • doświadczenie w telemarketingu lub telesprzedaży
  • komunikatywność oraz pewność siebie
  • kreatywne podejście do rozmowy z klientem
  • umiejętność pracy w oparciu o krótkoterminowe cele
  • otwartość na wyzwania i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • chęć rozwoju w obszarze technologii informatycznych
  • nastawienie na długofalową współpracę
  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office

Oferujemy

  • szkolenia z technologii w branży IT
  • możliwość poznania branży nowoczesnych technologii
  • sukcesywny rozwój umiejętności sprzedażowych
  • możliwość awansu na stanowisko handlowe
  • wsparcie zespołu oraz Team Leadera
  • wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Aplikuję

Staże i praktyki zawodowe

Dowiesz się jak powstają ekologiczne serwerownie i zdobędziesz doświadczenie w branży IT.